Smart TV Android – Abonim Premium 12 Muaj

Product image
PROVO 1 DITË ABONIM FALAS

Shkarko nga Google Play dhe regjistrohu në “Sign Up”
Shiko direkt në Smart TV me sistem Android mbi 5.0, mbi 300 kanale të mbushura me shfaqje televizive, filma dhe sporte.

Kujdes: Këshillohet që app TiBO Smart TV fillimisht të testohet për të parë nëse TV juaj Android eshte kompatibël.

Së shpejti do të jemi dhe në pajisjet e tjera Smart TV: Apple TV, Samsung, LG, Amazon Fire.

$ 229.00

Abonim Premium - 12 Muaj
$ 299.00 $ 229.00
TiBO Mobile TV - 12 Muaj
$ 59.90 $ 0.00
Add to Wishlist Go to Wishlist
1-4 days Delivery
100% Original and quality
Extended Warranty
SKU: android-smart-tv Share:

Përshkrimi i pajisjes

TiBO ofrohet për të gjithë shqiptarët që jetojnë jashtë Shqipërisë dhe Kosovës.

SHKARKO aplikacionin dhe REGJISTROHU për të përfituar 1 DITË FALAS NË PAKETËN E ABONIMIT PREMIUM

Hapi 1 – Regjistrohu FALAS
Plotësoni të dhënat tuaja në menunë “Regjistrohu” (Sign up)
Kujdes: Plotësoni saktë të gjitha fushat e regjistrimit pasi nëpërmjet email-it tuaj do të njoftoheni për të hapur shërbimet TiBO.
Hapi 2 – Kontrollo email-in dhe konfirmo regjistrimin
Për të konfirmuar llogarinë tuaj, ju duhet të klikoni në linkun që do t’ju vijë me email në adresën që regjistruat në TiBO IPTV.
Hapi 3 – Aktivizo Abonimin FALAS
Sapo të konfirmoni email-in e regjistrimit do të aktivizohet dhe abonimi juaj FALAS.
KUJDES: Ju mund të përfitoni vetëm 1 here abonimin falas, më tej duhet të kryeni abonimin në një prej pikave të autorizuara të shitjes ose online në usa.tibo.tv
Hapi 4 – Hyr dhe shijo
Për të hapur shërbimet TiBo, në menynë “Hyr” (Log in) identifikohuni me të dhënat QË REGJISTRUAT “Përdorues” dhe “Fjalëkalim” (apo Username, Passowrd) dhe SHIKIM TË KËNDSHËM.
KUJDES: Nëse nuk mbani mend “Fjalëkalim-in” që keni regjistruar ju mund ta ndryshoni atë në çdo moment tek “Hyr/Harrova Fjalëkalimin” (apo Log in/ Forgot Password)
Hapi 5 – Zgjidh planin e abonimit
Pas mbarimit të abonimit FALAS, zgjidhni cilindo prej abonimeve tona në një prej pikave të autorizuara të shitjes ose online në usa.tibo.tv

Ky aplikacion “TiBO Smart TV” është i vlefshëm vetëm për Televizorët Smart me sistem operativ Android mbi 5.0
SONY, PHILIPS, SHARP, HYUNDAI

Përshkrimi i Abonimit

Abonimi TiBO PREMIUM për TV përfshin: Shërbimin LIVE TV me mbi 300 kanale Live dhe TimeShift:
  • Të gjitha kanalet shqiptare të Shqiperisë, Kosovës, Malit të Zi dhe Maqedonisë
  • Ligat më elitare të futboollit si: Kampionatin Anglez, Italian, Spanjoll, Francez, Gjerman, Hollandez, Shqiptar, Kosovar, Maqedonas dhe eventet e UEFA-s. Kampionatet e basketbollit, volejbollit, garat e biçikletave, tenis, boks dhe regbi.
Shërbimin VIDEO ON DEMAND falas:
  • Videotekë personale për të gjitha moshat dhe shijet. Mbi 1500 filma shqiptarë dhe të huaj, filma të dubluar në shqip për fëmijë, dokumentarë, koncerte etj. Videoteka rifreskohet vazhdimisht me materiale të reja.
Shërbimin CATCH UP TV falas:
  • Regjistrim automatik 7 ditor i 30 kanaleve më të ndjekur nga bashkatdhetarët. Me këtë shërbim nuk humbet asnjë nga eventet e preferuara, pasi i shikoni të gjitha sa herë që dëshironi.
Abonimi TiBO MOBILE TV dhuratë, i cili përfshin:
  • LIVE TV : 80 kanale të platformës Digitalb Premium dhe SuperSport
  • VIDEO ON DEMAND : +1500 evente me titra në shqip apo anglisht, pa asnjë pagesë shtesë të cilat përditësohen çdo muaj.


Partners:

Abcom Abissnet Akamai Geniatech Abcom Raiffeisen USA Distribution Verizon Verimatrix

Shopping cart

Asnjë produkt në shportë.