TiBO është Platforma e vetme IPTV, Partnere Zyrtare me të gjitha platformat televizive shqiptare si DigitAlb, SuperSport, Tring dhe RTSH, që operon në të gjithë globin.

300 KANALE LIVE TV

TiBO është partneri i vetëm zyrtar me Digitalb për transmetim IPTV/OTT në të gjithë globin. Paketat e abonimit përfshijnë dhe kanalet dhe programet televizive të përzgjedhura nga platformat Tring, Klan, RTSH, etj. Me TiBO shikon TV shqip dhe Sport Live në Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android Smart TV, Apple TV, me Box Android dhe në Mobile TV.

vod

VIDEO ON DEMAND

Shiko mbi 3000 filma shqiptarë, filma për fëmijë të dubluar në shqip, dokumentarë, koncerte apo filma të huaj me përkthim sipas dëshirës (shqip, anglisht ose pa titra).

Në shërbimin Video on Demand, çdo video e ndalon dhe e fillon sërish aty ku e kishe ndërprerë apo ecën para – mbrapa me shpejtësinë e shtypjes së një butoni në telekomandë. Arkiva freskohet përherë dhe ti i shikon të gjitha kur të duash dhe sa herë të duash.

Lg-Web_TV

CATCH UP

Me shërbimin Catch UP mund të shikoni të gjitha programet e preferuara dhe pasi të kenë përfunduar.

Catch UP ofron regjistrmin automatik 7 ditor të kanaleve më të ndjekur nga të gjithë bashkatdhetarët.

PAJISJET KU MUND TË PËRFITONI SHËRBIMET E TiBO IPTV

TiBO SMART TV

Shijo magjinë direkt në televizorin tënd: Samsung, LG, Apple TV, Android TV (Sony, Philips, Hyundai, Sharp) ose Box Android, Amazon Fire Tv, Vestel TV (Toshiba, Hitachi, Panasonic, etj).

Përfito 1 ditë abonim FALAS: Në Android Smart TV shkarko apk nga Google Play dhe regjistrohu në “Sign Up”. Për Samsung, LG, Apple dhe Amazon Fire kontakto Kujdesin e Klientit TiBO për të marrë abonimin falas.

TiBO BOX QUADCORE

Ky është TIBO box, një aparat super inteligjent për IPTV, i zhvilluar 100% nga inxhinierë të talentuar shqiptarë. Aparati është i vogël, por shumë elegant dhe mbi të gjitha shumë inteligjent. Nëpërmjet tij ekrani shndërrohet në një galeri pafund argëtimi duke sjellë një tërësi televizive dhe jo vetëm, edhe me cilësi 4K.

TiBO box lidhet dhe me wireless dhe shërben si router për të shpërndarë internet në të gjithë ambientin përreth.

SI TË INSTALONI TiBO BOX QUADCORE?

Mobile_v1

TIBO MOBILE TV

Shiko televizion kudo dhe në çdo kohë.

Argëtimi juaj nuk duhet të jetë i mbërthyer në një mur. Shkarko aplikacionin TiBO Mobile TV në App Store ose Play Store dhe shiko të gjitha eventet e tua të preferuara në pajisjen tënde SMART.


Partners:

Abcom Abissnet Akamai Geniatech Abcom Raiffeisen USA Distribution Verizon Verimatrix

Shopping cart

Asnjë produkt në shportë.